THÉ Et FEU
Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

THÉ Et FEU

Bienvenue sur TFE. Buvons du THÉ et discutons autour du FEU. Hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz.

AccueilAccueil  PortailPortail  RechercherRechercher  Dernières imagesDernières images  S'enregistrerS'enregistrer  Connexion  
Le Deal du moment : -40%
-40% sur le Pack Gaming Mario PDP Manette filaire + ...
Voir le deal
29.99 €

A lire et à vomir

+5
Isis
Umut
Aslihan
Kayoze
Toxik
9 participants
Aller à la page : Précédent  1, 2, 3, 4  Suivant
AuteurMessage
Isis
Récent Boss Fort du Phosphorescent Bosphore
Isis

Féminin Nombre de messages : 4138

A lire et à vomir - Page 2 Empty
MessageSujet: Re: A lire et à vomir   A lire et à vomir - Page 2 EmptyLun 10 Oct - 0:04

Toxik a écrit:
C'est pour toi Isis

http://www.forumturkiye.com/viewtopic.php?p=392476#392476

Et il pense que le pseudo 'fransali' cest toi , lol

Ils sont plus bas que raz des paquerettes je crois Langue-moqueur

Ouh!! lalala!! cela prend ds proportions!! Mr Red

Non, ils croyaient que j'étais legolas20....

Je ne leur réponds même pas, je ls laisse parler, .....

Je te Bisous-Calins ma belle
Revenir en haut Aller en bas
Toxik
Sublime Conteur des Mille et Une Nuits
Toxik

MessageSujet: Re: A lire et à vomir   A lire et à vomir - Page 2 EmptyLun 10 Oct - 0:05

Yrapper a écrit:
Isis, anlaşılan baya eskisin young_rapper ha banlanalı kaç ay oldu yaw hafızan iyiymiş tuttum kim olduğunu sorabilir miyim? tahmin ettiğim kişi diilsin demekki eve yeni geldim yazılarınızın hepsini çevirmedim ama bir yerde bize cahil falan demişsiniz ama yanlışınız var ha elche denen hücre birikintisi için diyosan +10000 diyebilirim sadece ama yorum yapan elemanların çoğu üniversite mezunu veya öğrencisi buradaki insanları anlamanız için buranın nabzını çok iyi bilmeniz gerekiyor faşist gibisinden bişeyler demişsiniz elemanlara bu durumda look at emin_metehan hiç faşiste benziyo mu çocuk cirlop gibi bir eleman insanlarımız hakkında ağır ithamlarda bulunmadan önce onlar hakkında daha iyi bilgi sahibi olmanız lazım... Sans voix

TO BE CONTUNIED...

Onlara ben fasist dedim Isis degil Langue-moqueur

Sizin forumdaki 'fransali' da benim Langue-moqueur

Merak etme , turkçe ye yabanci degiliz , galiba turkuz , bilemice bi gidip kimligime bakiyim , belki de arap falan çikarimda Langue-moqueur

Sen istedigin dilden konus koçum biz anlariz , Turkçe , fransizca , ingilizce, ispanyolca
Eee napalim hani derlerya gurbetçi cocuklari cahil diye , naparsin abicim sadece 4 dil ogrenebildik cahilligimizi affet Langue-moqueur
Yrapper
Fidèle Acharné du Kahvé Enigmatique
Yrapper

MessageSujet: Re: A lire et à vomir   A lire et à vomir - Page 2 EmptyLun 10 Oct - 0:11

ben seni fransalı sanmıştım legolas diil zaten onunla da pek muhabbetim olmadı isis ama fransalı da başka biriymiş burada yaşanan olayları biliyor musun halkın ne kadar acılar çektiğini öfkeyle dolduğunu ha öfkeyle kalkan zararla oturur kendi vatanımızda bayrağımızı yaktılar kürtlere onlara saldırmadık vatan a zarar gelmesin diye başımızdakiler ülkeyi satıyor erdemir i telekom u sattılar (çok şükür erdemir i oyak aldı) bu millet gene ses çıkarmadı telaferde çeçenistan da Türkler ölüyor yine sineye çektik (ırkçıyız ya türklerden örnek verdim Very Happy) ha onların dışında Irak ta müslümanlar ölüyor onları da sineye çekiyoruz sence bu halk gibisi var mı eğer dediğin gibi faşist ve ırkçı falan olsaydık şimdiye hükümeti düşürürdük sonra yerine Hitler gibi birini getirirdik değil mi???
Isis
Isis

MessageSujet: Re: A lire et à vomir   A lire et à vomir - Page 2 EmptyLun 10 Oct - 0:17

Toxik a écrit:
Eee napalim hani derlerya gurbetçi cocuklari cahil diye , naparsin abicim sadece 4 dil ogrenebildik cahilligimizi affet Langue-moqueur

Pffffffffff!! tu es vraiment cahil toi:-)))

tu ne parles que 4 langues???Sourire)

j'en parle un peu plus;-)))
Yrapper
Yrapper

MessageSujet: Re: A lire et à vomir   A lire et à vomir - Page 2 EmptyLun 10 Oct - 0:18

ben size nerede cahil dedim eğer dediysem o zaman böyle konuş fransalı benim de gurbetçi arkadaşlarım var ve ONLARDAN GÖZLEMLEDİĞİM genel itibariyle gittiği yerin kültürünün kötü özelliklerini alıyor

bana koçum falan deme o laflardan hoşlanmam lütfen...

ha bu arada faşist yazısını gördüğümde iftara 1.5 saat falan vardı ve kimin yazdığına dikkat etmedim bu arada

sen 26 yaşındasın ben 17 ben senin yaşına geldiğimde muhtemelen İsrail, İngiltere veya amerika da master tamamlamış olacak ve genetikçi olacağım... daha hazırlıktayım hem de elementary im sadece ama bu kadar ingilizce konuşabilmem bile bu seviyede benim için iyi bir şey bence...

emin ol ki 26 yaşıma geldiğimde en azından arapçayı da öğreneceğim(inşallah) master işini de israil de halledersek İbranice yi de öğrenirim olay bu kadar basit...
Yrapper
Yrapper

MessageSujet: Re: A lire et à vomir   A lire et à vomir - Page 2 EmptyLun 10 Oct - 0:20

isis sana bir soru sormuştum cevabını alırsam sevinirim... (:
Toxik
Toxik

MessageSujet: Re: A lire et à vomir   A lire et à vomir - Page 2 EmptyLun 10 Oct - 0:27

Hakannibal a écrit:
MDR, une "guerre des forums" s'annonce-t-elle entre la leur et TFE ?

J'espère que non. Dans tous les cas, restez zen. Je vois que la plupart d'entre eux ont l'intention de venir foutre la zizanie ici, d'après leurs paroles, qu'importe. Si sanction il doit y avoir, ce sera uniquement en fonction de leurs agissements ici. Certains d'entre eux sont déjà inscrits, et moi qui me demandais comment ils avaient connu TFE (en général, quand je ne connais pas un pseudo, je vérifie sur Google s'il s'exprime déjà sur le net).

Je reste vigilent Clin d'oeil, et je compte aussi sur vous pour les amener à la raison, si c'est possible. Sinon, basta Clin d'oeil.

C'est la toxik qui attirent les mouches Langue-moqueur

Je vais passer un coup de Baygon si tu veux

Parcontre sur leur forum ils insultent les franco-turcs en disant qu'on est des nettoyeurs de chiottes

Enervé
Isis
Isis

MessageSujet: Re: A lire et à vomir   A lire et à vomir - Page 2 EmptyLun 10 Oct - 0:29

Yrapper a écrit:
isis sana bir soru sormuştum cevabını alırsam sevinirim... (:

Which one??
Toxik
Toxik

MessageSujet: Re: A lire et à vomir   A lire et à vomir - Page 2 EmptyLun 10 Oct - 0:36

Yrapper a écrit:

sen 26 yaşındasın ben 17 ben senin yaşına geldiğimde muhtemelen İsrail, İngiltere veya amerika da master tamamlamış olacak ve genetikçi olacağım... daha hazırlıktayım hem de elementary im sadece ama bu kadar ingilizce konuşabilmem bile bu seviyede benim için iyi bir şey bence...

emin ol ki 26 yaşıma geldiğimde en azından arapçayı da öğreneceğim(inşallah) master işini de israil de halledersek İbranice yi de öğrenirim olay bu kadar basit...

Dereyi gormeden paçalari sivama....

Ehhh iyi master yapmak istemiyormussun , ne alakasi var konu ile ?

Ayni anda ForumTurkiye de yazdigin abuk subuk seyleri de okuyorum merak etme , ona gore cevap veriyorum yeri geldiginde
Yrapper
Yrapper

MessageSujet: Re: A lire et à vomir   A lire et à vomir - Page 2 EmptyLun 10 Oct - 0:36

benim faşistçe cümlelerimi içeren sözleri aktarırsan sevinirim dediğimi(muhtemelen ne yazdığımın farkında olmadan yazmışımdır ama her zaman sözümün arkasında olurum hatalıysam özür dilerim)
Hakannibal
Hakannibal

Masculin Nombre de messages : 4383

MessageSujet: Re: A lire et à vomir   A lire et à vomir - Page 2 EmptyLun 10 Oct - 0:44

Sayin kullanicilar, ve "Forum Türkiye"'den gelenler,

"Guerre des forums" cümlesi, yani forumlar sava$i, soru i$aretinde söyledigim bir cümledir. Yani :

"Gülmekten öldüm, onlarin forumu ve TFE'nin arasinda bir "forumlar sava$i"'mi belirleniyor yoksa ?

Umarim hayir." Vs...

Buralarda verilen linklerin içerigine göre, Forum Türkiye'den bazi kullanicilar buraya küfür etmek ve arkada$lik ortamini bozmak maksadiyla yazilmayi niyetleniyorlar.

Ama $unlari göz önünde tutmanizi rica ederim :

- TFE'nin kurallari var. Bu kurallarin arasinda küfür tamamen reddedilen bir olaydir. Buna yanisira, kin dolu veya kine ki$kirtan sözler, ba$ka kullaniciyi tehdit etme veya $ahsî müdahalelerde bulunma yasaktir. Kurallarin hepsini Türkçe'ye çevirmedim, ama kim olursa olsun, burda söylenen sözler söyleyenin sorumlulugundadir, ve TFE'nin kurallarina aykiriysa, ona göre moderasyon muamelesi görülür.

- Bir kullaniciyla $ahsî sorununuz varsa, onunla özel irtibat yollarinda halletmeniz rica olunur. Özel sorunlarin forumun arkada$lik ve saygi dolu gidi$atini bozmasina asla izin verilmez.

- TFE forumunun içinde olsun, di$inda olsun, $ahsen herkesin sakinle$mesini ve yolunu devam etmesini dilerim. "Gurbetçiler böyledir", "Memlekettekiler $öyledir" diye gelip geçen genelle$tirici ve bo$una kirici önyargi dolu sözler hiçbir yere götürmezler. Insanî ve olgun bir $ekilde herkes kendini toparlasin, ve hangi forum olursa olsun, bari$ ve arkada$lik ortamlari kullanicilarin serbest ve sakin bir $ekilde birbirileriyle muhabbet etmelerini saglamasina devam etsin.

Bu mesajin içerigi yoruma veya muhabbete açik degildir. Söylemi$ oldugum $eyler hakkinda eklemek istediginiz herhangi söz varsa, lütfen özel hatlari kullanarak sesleniniz.

Anlayi$ gösterdiginiz için $imdiden te$ekkür ederim

Hakannibal
ModAdmin

Dernière édition par le Lun 10 Oct - 0:47, édité 1 fois
http://hakannibal.skynetblogs.be
Isis
Isis

MessageSujet: Re: A lire et à vomir   A lire et à vomir - Page 2 EmptyLun 10 Oct - 0:44

Yrapper a écrit:
benim faşistçe cümlelerimi içeren sözleri aktarırsan sevinirim dediğimi(muhtemelen ne yazdığımın farkında olmadan yazmışımdır ama her zaman sözümün arkasında olurum hatalıysam özür dilerim)

Your quotation: among many others!

"hımmmm görsünler bakalım ebelerininkini tersten nasıl bir duyguymuş başvuru yaptım da sanırım admin onayı gerekiyo inşallah onaylar da benim üyeliğimi Türkçe gördüğüm her yerde İsis denen lavuğu kazıklara oturturum..."

hemen küfür etmeyecem önce insancıl yollardan çözmeye çalışacam olmazsa küfrü basacam" what is the use of being rude??

I think it shows people's weakness!

delikedis'!

"ya onların kişilikleri eşek derisi misali anlamazlar ki kötü sözden mözden "................
Toxik
Toxik

MessageSujet: Re: A lire et à vomir   A lire et à vomir - Page 2 EmptyLun 10 Oct - 0:47

Yrapper a écrit:

Ben sana fasist demedimki !!! Etonné

Sen konuyu bastan anlamadin galiba :

Kisaca anlatiyim : Geçen turkiye'deki forumda hitler'in butun yahudileri oldurmesi gerektigini soyleyenler oldu
Bende burda yeni topic açip 'ya arkadaslar inanabiliyomusunuz fasistler ne biçim seyler yaziyolar yaa' dedim

Simdi anladinmi konuyu?
Isis
Isis

MessageSujet: Re: A lire et à vomir   A lire et à vomir - Page 2 EmptyLun 10 Oct - 0:49

Pour moi le sujet est clos, je n'interviendrai plus.
Yrapper
Yrapper

MessageSujet: Re: A lire et à vomir   A lire et à vomir - Page 2 EmptyLun 10 Oct - 0:50

işte onu ayzdığımda çok sinirliydim ama emin ol ki şu anda tartışmada hiç küfür etmeyeceğim burada tek bir küfürümü görürseniz banlayın beni hiç beklemeyin

isis doğru ağır konuştum bu konuda bana kızmakta haklısın işte gaza geldiğim zamanın bir yazısı özür dilerim

Konuşuyorum isisle adamakıllı şimdiye kadar bir pot kırdığımı gördün mü hacı gördüysen söle sizin forumdan bahsediyorum tabii ki geldim ama küfür etmeye diil ha eer çok tahrik edilirsem küfür ederim banlarsınız gene gelirim de sanırım bayadır forumda küfür etmiyorum en son küfürümü rap-metal kavgasında ettim değil mi bi parazit olma da isisle güzelce konuşayım belli ki yanlış hükümlere sahip bizim hakkımızda çekil de bir onu düzeltelim... Ha bir de kıza küfür etmek bana yakışmaz o yüzden rahat ol...

bunu da ben dedim benim o tip laflarım hep havada kalır bu da benim kötü bir özelliğim...

Sorry isis bu konuda sen haklısın ne olursa olsun öle konuşmamam gerekirdi...
Hakannibal
Hakannibal

MessageSujet: Re: A lire et à vomir   A lire et à vomir - Page 2 EmptyLun 10 Oct - 0:53

Yrapper a écrit:
işte onu ayzdığımda çok sinirliydim ama emin ol ki şu anda tartışmada hiç küfür etmeyeceğim burada tek bir küfürümü görürseniz banlayın beni hiç beklemeyin

isis doğru ağır konuştum bu konuda bana kızmakta haklısın işte gaza geldiğim zamanın bir yazısı özür dilerim

Konuşuyorum isisle adamakıllı şimdiye kadar bir pot kırdığımı gördün mü hacı gördüysen söle sizin forumdan bahsediyorum tabii ki geldim ama küfür etmeye diil ha eer çok tahrik edilirsem küfür ederim banlarsınız gene gelirim de sanırım bayadır forumda küfür etmiyorum en son küfürümü rap-metal kavgasında ettim değil mi bi parazit olma da isisle güzelce konuşayım belli ki yanlış hükümlere sahip bizim hakkımızda çekil de bir onu düzeltelim... Ha bir de kıza küfür etmek bana yakışmaz o yüzden rahat ol...

bunu da ben dedim benim o tip laflarım hep havada kalır bu da benim kötü bir özelliğim...

Sorry isis bu konuda sen haklısın ne olursa olsun öle konuşmamam gerekirdi...
Cok olgunca konu$tun, aferin sana Clin d'oeil.
Yrapper
Yrapper

MessageSujet: Re: A lire et à vomir   A lire et à vomir - Page 2 EmptyLun 10 Oct - 0:59

toxic,

bunu diyenlerin en önde gideni elche idi arkadaş komünist olur(geçinir) ve uyumsuz davranışları yüzünden banlandı uğur_kurt çok kültürlü ve hayat tecrübesi senden de benden de çok olan bir insandır çok fazla muhabbetim olmadı ama faşist olmadığına yemin edebilirim. lucin bence lokum gibi adamdır birlikte modluk yaptığımız site de var çok duygusal ve gençlik ateşiyle dolu bir insandır hitler bütün yahudileri öldürmeliydi diyen insanlar bence de faşist(elche hatta D-oğlu gibi) ama milliyetçilikle faşistliği karıştırıyorsunuz bence ha bir de Hitler yahudileri öldürmedi yahudi olmayan musevileri öldürdü nasılsa kültürlüsünüz 1 cümle ile anlatılacak farkı hepiniz biliyorsunuzdur(kinaye yapmadım valla) ha benim dediğimi kanıtlamam imkansız en azından çok zor ama aynı şekilde sizin ispatlamanız da çok zor... dediğim gibi küfür ettiğimi görürseniz anında banlayın hiç düşünmeyin ve de şu anda elimden geldiğince kimseyi direkt olarak hedef almamaya çalışıyorum...
Yrapper
Yrapper

MessageSujet: Re: A lire et à vomir   A lire et à vomir - Page 2 EmptyLun 10 Oct - 1:01

hakannibal,
eer burda kalıcı olursam(bu fransızca yüzünden zor gibi görünüyor) beni daha ii tanıyacaksınız ve inanıyorum ki hepiniz beni seveceksiniz ha sevmek zorunda değilsiniz ama memlekettekiler hakkında bazı önyargılar yıkılır belki amacım bu...
Yrapper
Yrapper

MessageSujet: Re: A lire et à vomir   A lire et à vomir - Page 2 EmptyLun 10 Oct - 1:04

sanırım isis bana küstü cevap yazmayacak Sad Triste-Larme
Hakannibal
Hakannibal

MessageSujet: Re: A lire et à vomir   A lire et à vomir - Page 2 EmptyLun 10 Oct - 1:06

Yrapper a écrit:
hakannibal,
eer burda kalıcı olursam(bu fransızca yüzünden zor gibi görünüyor) beni daha ii tanıyacaksınız ve inanıyorum ki hepiniz beni seveceksiniz ha sevmek zorunda değilsiniz ama memlekettekiler hakkında bazı önyargılar yıkılır belki amacım bu...
Bence memlekettekilere kar$i önyargi yok diyecek kadar az, çünkü bizde SIK SIK memlekete döneriz ve orada akrabalarimiz çok Clin d'oeil. Burdaki yapilan yorumlar, sadece okunan sözler hakkinda yapilmi$tir. Insanlara kar$i yargida bulunmak ba$ka, sözleri veya yaptiklarina dair yorum yapmak ba$ka Clin d'oeil.

Daha iyi tani$mak ümidiyle...
Yrapper
Yrapper

MessageSujet: Re: A lire et à vomir   A lire et à vomir - Page 2 EmptyLun 10 Oct - 1:11

söz insanın kişiliğini yansıtmaz mı???
Hakannibal
Hakannibal

MessageSujet: Re: A lire et à vomir   A lire et à vomir - Page 2 EmptyLun 10 Oct - 1:47

Yrapper a écrit:
Yansitir, ama yargi seviyesi ba$kadir. Hukukta olsun, egitimde olsun, bir insan cezalandirildimi, ancak yaptiklari veya söylediklerine göre yargilanir. Dü$ünceler ve insanin kalbinin direk yargilanmasi imkansizdir.

Mesela, bir sinifta ogretmen yaramazlik yapan talebesine "sen salaksin" söylenmesiyle "salak gibi davrandin" söylemesi tamamen farklidir. Biri ki$iyi direk yargilar, digeri davrani$ini.

Bu örnege göre, "sen fa$istsin" demek, "fa$istler gibi konu$tun" demek gibi degildir, daha agirdir ve yanli$liklara yol açabilir.

Dernière édition par le Lun 10 Oct - 1:58, édité 1 fois
Toxik
Toxik

MessageSujet: Re: A lire et à vomir   A lire et à vomir - Page 2 EmptyLun 10 Oct - 1:49

Yrapper a écrit:

Soz eger "keske hitler butun yahudileri oldurseydi' ise , bu çarpik ve fasist kisiligi gosterir

Ben topic açtigimda "turkiyedekilere" yonelik yazmadim , ama midemi bulandiran fasist fikirler okudugumu yazmistim ve halada mide bulandiriyor
Kesinlikle "bakin turkiyedekiler oyle boyle" yazmadim

Ama bazi kisiler fransizca kufur falan ettigimizi bile sanmislar
Hakannibal
Hakannibal

MessageSujet: Re: A lire et à vomir   A lire et à vomir - Page 2 EmptyLun 10 Oct - 2:02

So, we've talked a lot in turkish today. We apologize for it by our frenchtalking friends. But we trust in Jacky to translate all we have said Mr. Green Razz.
Toxik
Toxik

MessageSujet: Re: A lire et à vomir   A lire et à vomir - Page 2 EmptyLun 10 Oct - 2:08

Hakannibal a écrit:
So, we've talked a lot in turkish today. We apologize for it by our frenchtalking friends. But we trust in Jacky to translate all we have said Mr. Green Razz.

Oui

On a depassé le quota, retour à notre langue mintinan Langue-moqueur

Attention après ils vont dire que nous sommes des turcs perdus et tout ça tout ça ... (d'ailleur c'est ce qu'ils ont dit , et ils ont traité nos mères et nos pères immigrés de rustres sans education nettoyeur de chiottes qui se prennent pour des etres humains mais bon .....)

Et oui Jacky pour la traduction

D'ailleur c'est lui que j'aurais du leur envoyer , au moins lui est indecrottable Mr Red
Contenu sponsorisé

MessageSujet: Re: A lire et à vomir   A lire et à vomir - Page 2 Empty

A lire et à vomir
Page 2 sur 4Aller à la page : Précédent  1, 2, 3, 4  Suivant