THÉ Et FEU

Bienvenue sur TFE. Buvons du THÉ et discutons autour du FEU. Hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz.

AccueilAccueil  PortailPortail  CalendrierCalendrier  FAQFAQ  RechercherRechercher  S'enregistrerS'enregistrer  MembresMembres  GroupesGroupes  Connexion  

Partagez | 

Kadinlar suçu erkeklere atmasin

Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Aller en bas 
AuteurMessage
Toxik
Sublime Conteur des Mille et Une Nuits
Sublime Conteur des Mille et Une Nuits

MessageSujet: Kadinlar suçu erkeklere atmasin   Mar 26 Avr - 14:13

Kadınlar suçu erkeklere atmasın

Erkeklerin aldatmasıyla ilgili hanımlardan gelen yazıları okudukça düşünce tarzının hiç değişmeyeceğini görüyorum. Birincisi biz erkekleri de yetiştiren kendileri değil mi?

Bir düşünsünler bakalım, ergenlik devresinde oğullarına ya da yakınları olan gençlere neler söylemişler? ‘İlerde kızların canını yakacak’ gibi... Ayrıca, cinsellik evliliğin temel direğidir, mutluluk kaynağıdır. Evlilikte dokunmalar yoksa uzaklaşma başlar.

Hanımlar öncelikle ‘beni alan almış’ şeklindeki düşünceleri bir kenara bırakmalı, erkekten bekledikleri şefkat, güzel sözler ve dokunuşları kendileri de yapmalılar. Gözlemlerimde, genellikle kadının evde tek söz sahibi olmak gibi aşırı bencillik gösterdiği, erkeği yönetme çabası dikkat çekiyor. Bu da erkeğe boğuluyormuş hissi yaşatır çoğu zaman.

Lütfen hanımlar, bir aldatma sırasında her iki cinsin de bulunduğunu, eşini aldatan erkeğin bir başka kadınla aldattığını görmezden gelmeyin.

İnsana insan gibi muamele ettiğiniz, cinsel konularda eşlerinize açık olduğunuz ve kendi beklentilerinizi eşlerinize de uyguladığınız sürece aldatılmaktan korkmayın. İşte benim düşüncelerim abla...

RUMUZ: GÖKHAN

Guzin Abla :Ve de güzel düşünceler bunlar oğlum... Bir erkeğin gözlemlerini ve gerçek düşüncelerini yansıttığı için, hanımların dikkatini çekmesi açısından yararlı görüyorum.

Hele bir aldatma olayında iki cinsin bulunduğu düşüncene tamamen katılıyorum. Her zaman söylediğim gibi, kadının kadına yaptığı bir zulüm bu.

Source: Kelebek -hurriyet
Revenir en haut Aller en bas

Kadinlar suçu erkeklere atmasin
Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Revenir en haut 
Page 1 sur 1