THÉ Et FEU

Bienvenue sur TFE. Buvons du THÉ et discutons autour du FEU. Hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz.

AccueilAccueil  PortailPortail  CalendrierCalendrier  FAQFAQ  RechercherRechercher  S'enregistrerS'enregistrer  MembresMembres  GroupesGroupes  Connexion  

Partagez | 

Intikam intikam

Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Aller en bas 
AuteurMessage
Toxik
Sublime Conteur des Mille et Une Nuits
Sublime Conteur des Mille et Une Nuits

MessageSujet: Intikam intikam   Mer 16 Nov - 0:20

termim; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 30; İl:Antalya 14.09.2005
Eşimle kavgalı olduğumuz zamanlarda en seksi geceliklerimi, iç çamaşırlarımı giyip yatağa öyle giriyorum. Bir nevi intikam alıyorum

kekliklaserjetpr; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 28; İl:İçel(Mersin) 31.08.2005
İkimizin de çalışıyor olmasına ve benim kendisinden geç eve gelmeme rağmen, eşim ev işlerinde yardım etmemekte direniyor. Ben de Sims oyununda, tuvalet temizlemek, yemek hazırlamak dahil tüm işleri evdeki erkeğe yaptırıyorum. Aklımca intikam alıyorum!

SoooHOT; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 18; İl:İstanbul 28.08.2005
Çok sevdim. Bir gülüş için saf saf 3 yıl geçirdim. Elime geçen, "Önüne baksın! Benimle ne uğraşıyor ya!" lafı oldu. Sana teşekkür ederim tatlım. Önüme baktım. En güzel üniversiteyi kazandım. 25 kilo verdim. İnsanların sevgisini, ilgisini kazandım. Erkeklerden intikam aldım. Bir yılda 11 sevgili eskittim. Hepsini de köpekler gibi süründürerek! En yakın arkadaşların da dahil! Ben şimdi istediğim yerdeyim. İstediğim her erkegi elde edebiliyorum. Her güzellik benim. Sayende kültürlü, zeki, başarılı ve çok güzelim. İyi ki varsın. İyi ki beni terslemişsin! Seni şimdi daha çok seviyorum bi tanem ve yanına geliyorum. Sen benim hayatımı değiştirdin, cennete dönüştürdün. Şimdi sıra bende. Hem cennetin, hem cehennemin olacağım! Seni hala seviyorum!

mimarefever; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 26; İl:İstanbul 16.08.2005
lenalal'a atfen. Sevgilisi tarafından terkedilen bir arkadaşımın ısrarları üzerine onun yalancı nişanlısı olmuştum. Birilerinden temin ettiğimiz yüzükleri taktık ve kızın çalıştığı seyahat acentasına gidip "balayımız" için program ayarladık! Peki işe yaradı mı? Evet! Kız günlerce arkadaşımı aradı. Bizimki de, "Nişanlıyım, artık çok geç" diyerek intikam almanın dayanılmaz hafifliği ile o sayfayı kapattı. Bu erkekleri anlamak gerçekten çok kolay.

aktolga8; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 30; İl:Eskişehir 17.08.2004
Sevgilim beni deli ediyor. Dışardan son derece mazbut, sevimli, iyi bir aile kızı. Başörtü takıyor, uzun, keten takımlar giyiyor. Ama yalnız kaldığımızda tam bir vahşi kedi kesiliyor. Kıyafetini çıkardığında sanki kişilik değiştiriyor. Neyseki bu sayede cinsel hayatımız renkli ve hızlı. Fakat ben bu iki kişiliğin ortasını bulamıyorum. Babası kızının neler yaptığını bilse ikimizi de recm eder. Gerçi içten içe de seviniyorum. Çünkü onunla birlikte olurken sanki tüm bağnaz, örümcek kafalılardan intikam alıyormuşum gibi geliyor

heppişmanımhep; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 36; İl:İstanbul 01.08.2004
Eşimle kötü bir kavga ettik. 9 yıllık evliyiz. Bu türden itiş kakışlı bir kavga hiçbir zaman yaşamamıştık. Sinirli bir şekilde ortalarda dolanırken eşimin parmağından çıkarıp masaya bıraktığı alyansı fark ettim. Hemen aldım. Ertesi sabah alyansını sordu. Beni ifade eden alyansı artık takamayacağını, çünkü sokağa fırlattığımı, yoldan geçen biri hâlâ bulmadı ise orada bulma şansının olduğunu söyledim. Çok üzüldü. Gidip aradı. Fakat tabii ki de alyansı atmadım. Yarın gidip kuyumcuda bozduracağım. Sonra da ne zamandır istediğim halde eşim engellediği için alamadığım bakım kremlerimi alacağım. Sadece ve sadece intikam için.

totomaniak; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 30; Ülke:İngiltere 19.02.2004
Kavga ederken bana "o" ile baslayan yasak kelimeyi kullandi. Oyle agrima gitti ki anlatamam. Intikam alacagima yemin ettim. Deri bir mini etek satin aldim. Saclarimi, hani su sekiz yikamada cikan boyalarla kirmiziya boyadim. File coraplar, yuksek cizmeler, silikonlu sutyenin yanisira agir da bir makyaj yapip alisverise ciktim. Donusumu isten geldigi saate gore ayarladim. Apartmanda, elimde paketler, bir karis etegimle merdivenleri cikiyordum. Ilk gun hic laf etmedi. Kabahatini biliyor tabii. Fakat bugun de bir arkadasimla boyle bulustugumu ogrendi. Su an bagirarak kahve fincanlarini kirmakla mesgul. Bense torpu yapiyorum. Arada da laf geciriyorum. Daha da cosuyor.

zayıfhoppala; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 32; Ülke:Yurtdışı 09.05.2003
Yeni evli oldugumuz donemde esimle su anda komik gelen bir sebep yuzunden kavga etmistik. Saatlerce aglamistim. Sonunda da intihar etmeye karar verdim! Böylece esimin pisman olmasini saglayip intikam alacaktim. Ancak can tatli geldigi icin yapamadim. Bari en azindan intihar oyunu oynayayim dedim. Cesitli haplari kutularindan cikarip tuvaletin deligine attim. Bos kutulari da yerlere gelisiguzel firlatarak yattim. Esim odaya geldiginde yerdeki kutulari görunce panik oldu. "Sen ne yaptin? Kalk cabuk hastaneye gidiyoruz!" diye bagirmaya basladi. Hastane korkusu yuzunden oyunu surduremedim. Hemen gercegi söyledim. Ancak bana inanmasi ne mumkun! Haplari tuvalete attigimdan ona gösteremedigim icin bana inanmiyor, hatta dinlemiyordu bile! Apar topar hastaneye goturdu. Butun sindirim sistemimi yerinden oynatmislardi. Bos yere yedigim serumlara mi yoksa bogazima sokulan hortumlara mi yanayim? Hepsini birakin, affedersiniz, popoma bile hortum yemistim. Kim kimden intikam almis oldu acaba?

otrov; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 55; İl:İstanbul 09.09.2002
Dışarıdan bakınca herkesin imrendiği bir yaşamım var. Kocamın durumu iyi. Çocuklarım büyüdü. Kocam bana tüm maddi imkanları sağladı ama beni hep hor gördü, dövdü, aldattı. Birkaç yıldır cinsel fonksiyonları bitti. Şimdi ben ondan intikam alıyorum! 1- Kocamı aldatıyorum. Üstelik genç kızlık aşkımla. Sevgilim dul. Bir arkadaşımla aynı apartmanda oturuyor. Evinde buluşup sevişiyoruz. Şu ana dek kimse şüphelenmedi. 2- Genç kızlık aşkım kocamı aldattığım ilk erkek değil. Onu ilk kez kendi erkek kardeşiyle de aldattım. Bir keresinde bizi yakaladığını sandı fakat kanıtlayamadı. 3- Kocam kendini kurnaz ve akıllı zanneder. Bunları ona yaparak aslında ne kadar geri zekalı bir ayyaş olduğunu kanıtlıyorum. 5- Bu yazdıklarıma bakarak benim aşağılık bir kadın olduğumu düşünmeyin. Bunca zamandır neler çektiğimi kimse bilmiyor. Bir ara onu çocuklarımla bir olup dövmeye karar verdim. Sonra vazgeçtim çünkü onu kendim öldürecektim. Fakat bir tesadüf eseri kardeşinin bana ilgisini anlayınca onu aldatmanın kısasa kısas olacağını düşündüm. İyi de yaptım, yapıyorum

aphextwin; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 31; İl:İstanbul 14.07.2002
Bir barda tanıştık. İçki ısmarladım (Ismarlamasam ayıp olurdu çünkü resmen içime düştü). Sonra o bana ısmarladı. Gecenin ilerleyen saatlerinde kafamız iyice kıyak olmuşken kendimizi yatakta bulduk. Kırkına yaklaşmıştı. İlk kez böyle bir şey yaşadım. Buraya kadar güzeldi. Bildik yatak sohbeti sırasında 16 yıllık eşinin onu 25 yaşında bir kızla aldattığını, eşinin şu anda o kızla birlikte tatilde olduğunu söyledi. Sırf kocasından intikam almak ve o gece birini eve atmak için küçük kızını anneannesine yollamış. Yani her şeyi planlamış. Bana kocasının resimlerini gösterdi ve yaptığı işi anlattı. Bu arada ilk kez kocasından başka birisiyle yattığını da söyledi. Sırada kocasının arkadaşları varmış! "Artık gözüm açıldı. Ona gördüğü en büyük boynuzları takıcam" derken yüzündeki inançlı ifadeyi görmeliydiniz. Kendimi çok garip hissettim. Erkekler... Karınız onu aldattığınızı anlamışsa bu işi hemen bitirin. Hatta aldatmayin diyeyim çünkü anladıklarını belli etmiyolar. Tanrı beni bir kadının intikamından korusun!

captivating; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 30; Ülke:Almanya 01.07.2002
Dört sene önce sevgilim beni terkedip aniden evlendi. Fakat evliliğinde aradığını bulamayınca mutsuz oldu. Tekrar benimle görüşmek istedi. Canım çok yanmış, çok acı çekmiştim. Hiç nazlanmadan kabul ettim. Onun da yüreği benimki gibi sızlasın, ben nasıl acı çektiysem o da öyle çeksin istedim. Onun evinde, benimkinde, işyerinde defalarca seviştik. Bendeki sevgi değil, sadece ondan intikam alma duygusuydu. Onu unutamadığımı, benim için çok özel olduğunu, onu çok sevdiğimi söyleyip durdum. Yatakta onu öyle mutlu ettim ki gözü kör oldu. Bu, tam üç yıl sürdü. Hayatımdaki hiç kimse bunu bilmiyor. Ailem ve arkadaşlarım böyle bir şeyi yapacak son kişi olduğumu düşünür. Yani genelde çizdiğim imaja çok ters bir durum. Yeterince acı çekecek duruma geldiği anda da onu bir daha görmek istemediğimi söyledim. İnanamadı. Ağladı, yalvardı, "Ölürüm" dedi. (Hala yaşıyor ama ağır depresyonda.) O acımasız hayvana insanları kendine deli gibi bağlayıp sonra da bir pislikmiş gibi ortada bırakmanın ne olduğunu gösterdim. Yine de vicdanım rahat ve huzurlu muyum? Hayır!
Revenir en haut Aller en bas
Ezgi
Maître Mystique du Narghilé Mystérieux

MessageSujet: Re: Intikam intikam   Mer 16 Nov - 0:33

Korkun bizden Rolling Eyes Etonné
Cr@ckett@

MessageSujet: Re: Intikam intikam   Jeu 17 Nov - 23:28

Etonné

Waouw, c'est hard!!!!

C'est fou tout ce que l'on peut être capable de faire par vengeance.....

Isin
Isis
Récent Boss Fort du Phosphorescent Bosphore
Récent Boss Fort du Phosphorescent Bosphore

Féminin Nombre de messages : 4138

MessageSujet: Re: Intikam intikam   Jeu 17 Nov - 23:55

Ne garip insanlar var! Sans voix

Ils sont fiers de l'afficher! j'ai de la pitié pour ces gens là Confus

Je ne vois pas ls choses comme cela.
Contenu sponsorisé