THÉ Et FEU
Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

THÉ Et FEU

Bienvenue sur TFE. Buvons du THÉ et discutons autour du FEU. Hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz.

AccueilAccueil  PortailPortail  RechercherRechercher  Dernières imagesDernières images  S'enregistrerS'enregistrer  Connexion  
Le deal à ne pas rater :
Cartes Pokémon : la prochaine extension Pokémon sera EV6.5 Fable ...
Voir le deal

Perles de itiraf.com

2 participants
AuteurMessage
Toxik
Sublime Conteur des Mille et Une Nuits
Toxik

Perles de itiraf.com Empty
MessageSujet: Re: Perles de itiraf.com   Perles de itiraf.com EmptyMar 13 Sep - 14:44

Juste pour la rubrique humour:

Source www.itiraf.com
pirupak; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 28; Ülke: İngiltere
Geçen gün babamın bir kağıda yazdığı internet adresini görünce resmen koptum. Aynen şöyle yazmış: "daguli dagili diyanet kom te re"
Revenir en haut Aller en bas
Hakannibal
Récent Boss Fort du Phosphorescent Bosphore
Récent Boss Fort du Phosphorescent Bosphore
Hakannibal

Masculin Nombre de messages : 4383

MessageSujet: Re: Perles de itiraf.com   Perles de itiraf.com EmptyMar 13 Sep - 14:57

Seçil a écrit:
Juste pour la rubrique humour:

Source www.itiraf.com
pirupak; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 28; Ülke: İngiltere
Geçen gün babamın bir kağıda yazdığı internet adresini görünce resmen koptum. Aynen şöyle yazmış: "daguli dagili diyanet kom te re"
Haaahahaaaa, chuis éclaté ! MDR
http://hakannibal.skynetblogs.be
Toxik
Toxik

MessageSujet: Re: Perles de itiraf.com   Perles de itiraf.com EmptyMar 13 Sep - 14:58

competus; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 25; İl: Manisa
İki yaşına yeni giren yeğenimin ben uyurken televizyon kumandasıyla çeneme vurmasının sebebini anladım. Etraftaki eşyaların isimlerini söyleme oyunu oynarken, çenemde bulunan sakallarımı gösterip "bücük, bücük" deyiverdi. Böcekler ölmedi ama çenem hala ağrıyor.
Toxik
Toxik

MessageSujet: itiraf.com   Perles de itiraf.com EmptyMer 28 Sep - 23:37

JohnCute; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 24; İl: İstanbul
Bu sabah pencerenin altında "Buz gibi soğuk suu!" diye yüksek sesle satış yapan sucuyla bu duruma sinirlenen babam arasındaki diyaloğu aynen aktarıyorum: "Ne bağırıyorsun kardeşim sabah sabah?", "Ne sabahı abi saat on! İnsanlar uyandı işe gidiyor", "Nereden biliyorsun kardeşim? Belki bazılarımız çalışmayıp karı parası yiyor!" Babamın dünyasında magma yok!

kwerime; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 23; İl: Adana
Küçükken evimizdeki vantilatörün beni izlediğini sanırdım çünkü çalışırken sağa ve sola dönerdi. "Beni arıyor, şimdi yakalanacağım" diye köşe bucak kaçardım!

mis_sabun; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 28; İl: İzmir
Evlilik öncesi son tavsiyelerimi anneannem ve annemden aldım. Annem, "Kızım, erkeğin eğer iki testisi varsa birini kıracaksın. Rahata erdiler mi gözü dışarıda olur bunların!" dedi. Anneannem ise testiyi testis anlayıp, "A kızım, olur mu hiç? Sonra da torun istersin sen!” diye annemi çimdikledi!

xayisigix; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 32; Ülke: Almanya
İki buçuk yaşında ikiz bebeklerim var. Geçen gün kendi aralarında konuşuyorlar. Biri "mu ver" (su) dedi. Diğeri çok bilmiş havasıyla, "mu diyil du" dedi!

HÜZÜNGÜZELİ; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 29; İl: İstanbul
Kuzenimi evlendirmek için bir kız bulmuşlar. Teyzem beni arayıp, "Kızım bu çocuk kimseyi beğenmiyor" diye dert yanmaya başladı. "Neden beğenmemiş teyze?" diye sordum. Cevabını aynen aktarıyorum: "Kızdan ceyran alamamış!"
Contenu sponsorisé

MessageSujet: Re: Perles de itiraf.com   Perles de itiraf.com Empty

Perles de itiraf.com
Page 1 sur 1